Засновник
Лана Сушко
Лана Сушко
керівник Студії Освіти для Викладачів СОВа
– Відомий тренер, засновниця та керівник освітньої компанії СОВа, викладач англійської з дипломами українського та міжнародного зразків (CELTA, 2005, IHCYLT, 2006, DELTA M1, 2015).

Лана має досвід роботи вчителем англійської більше 20 років. Протягом цього періоду вона працювала в Олександрійській гімназії, Святошинській гімназії, international House Kyiv, British Council Kyiv, International Language Centre в якості вчителя англійської, театральної англійської та завуча.

Останні 9 років успішно поєднує роботу вчителя та тренера вчителів. У 2013 році відкрила свою Студію Освіти для Викладачів СОВа, метою якої є допомогати вчителям та навчальним закладам покращувати якість викладання іноземної мови за комунікативною методикою.

Лана постійно підвищує свій професійний рівень: відвідує конференції у якості слухача та доповідача (Португалія, 2008; Італія, 2009; Англія, 2010; Польща, 2016; Україна, 2005- 2017; Іспанія 2018). А також в якості директора та тренера Студії Освіти для Вчителів організовує та проводить конференції для вчителів України.

За допомогою своєї Студії Освіти для Викладачів СОВа допомагає вчителям та навчальним закладам покращувати якість викладання іноземної мови.

Тренери
Юлія Гусак
Юлія Гусак
Координаторка проектів та програм Студії освіти для викладачів СОВа
Викладачка англійської мови з 2002 року. У 2013 році отримала міжнародну кваліфікацію CELTA. З 2017 року тренерка Студії освіти для викладачів СОВа та постійна доповідачка на TTD конференціях.
Запрошені професіонали
Аліса  Копцева
Аліса Копцева
тренерка Студії освіти для викладачів СОВа
Викладачка англійської мови з 2008 року. У 2012 році отримала міжнародну кваліфікацію CELTA
Сотрудники Сова
Інші запрошені тренери Студії освіти для викладачів СОВа та доповідачі на TTD конференціях

CALENDAR

Upcoming Events

Заявка